Відбулося відкриття меморіальної дошки в пам’ять про Героя та Захисника України – Василя Фенина

Дата: 20.10.2024 20:14

Сьогодні в центрі села Козарі відкрили меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю Василю Фенину.

Вшанувати пам’ять Героя прийшли рідні, близькі, односельчани, духовенство та представники влади.

Право відкрити меморіальну дошку було надано найріднішим людям – матері та батькові Василя.

Згадуючи про Василя, його рідні та близькі не стримували сліз, адже втрата для них є неосяжною.

Спогади про Василя лише добрі та світлі: спогади з дитинства, юності, його щирість та доброту. Після чого відбулось освячення меморіальної дошки.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті Василя та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них.

Ми в неоплаченому боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів.

Слава Україні!

Героям Слава!