Луковець-Вишнівський старостинський округ

Луковець-Вишнівський старостинський округ з центром в с. Луковець-Вишнівський, що складається із сіл: Луковець-Вишнівський, Луковець-Журівський, с.Зруб та с.Вишнів очолює староста Жовнір Іван Євгенович.
Народився 01.10.1972 р. в смт. Журавно Львівської області. В 1995 р. закінчив Дрогобицький педагогічний інститут імені Івана Франка. З 1 вересня 1994 р. починає працювати вчителем молодших класів Луковець-Вишнівської загальноосвітньої школи І –ІІ ступенів. З 1996 – по 2020 рр. – директор Луковець-Вишнівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів (з 1.09.2020 -  Луковець-Вишнівської початкової школи). З 1 січня 2021 р. – староста Луковець-Вишнівського старостинського округу. Одружений, двоє дітей.