Міжнародний день зниклих безвісти

Дата: 30.08.2024 09:27

Кожного року 30 серпня Україна відзначає Міжнародний день зниклих безвісти. У цей день у багатьох країнах проводяться заходи, які покликані зберігати пам’ять про тих, чия доля досі невідома. Сотні тисяч людей, чиї рідні зникли безвісти – в усіх куточках світу, незнайомі між собою, але з однаковим болем – 30 серпня розділяють свій біль, підтримують один одного та разом плекають надію.

Зник безвісти – два слова, які стали страшними буднями і для українців. З огляду на останні події в Україні – російську окупацію Криму та воєнні дії на сході, Міжнародний день зниклих безвісти набув актуальності для нас. Страшні цифри за якими сотні тисяч людських облич з болем та відчаєм в очах… Зникнення близької людини – це трагедія для членів родини, які страждають через відсутність новин та переживають муки очікування; страждають від «невизначеної втрати» – вони балансують між надією побачити, почути чи доторкнутись до рідної людини та відчаєм від думки, що вони ніколи не дізнаються про її долю.

Висловлюємо безмежну підтримку рідним та друзям зниклих безвісти. Нехай надія, що живе у серці, стане реальністю.