Долучайтеся до проєкту «Турбота про родину Героя»!

Дата: 28.08.2024 11:07

Зініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук на Прикарпатті започатковано соціальний проєкт «Турбота про родину Героя». Метою цієї ініціативи є підтримка родин наших полеглих Захисників і Захисниць.

Проєкт реалізовується у кількох напрямках: дозвілля, відпочинок та оздоровлення. У межах ініціативи діти наших Героїв разом із матерями відпочиватимуть та оздоровлюватимуться у закладах Івано-Франківської області. До реалізації проєкту вже долучилися місцеві готельєри, котрі охоче надали свої послуги для сімей загиблих.

Звертаємося до людей доброї волі з великим серцем, підприємців і меценатів із Прикарпаття з проханням стати наставниками для цих діток.

Долучайтеся до проєкту «Турбота про родину Героя», заповнивши форму (https://bit.ly/3AUBeJA), та спробуйте зробити дитинство малечі щасливішим!

Детальніша інформація за контактним номером телефону 066 837 09 74