Запрошуємо у нашу команду фахівців для підсилення управління з питань ветеранської політики!

Дата: 28.08.2024 08:59

Вже більше двох років наші героїчні та незламні захисники боронять Україну від російського агресора. Через війну чимало з них отримали поранення та повернулися додому. І сьогодні наші ветерани та члени їхніх родин потребують належної підтримки та захисту з боку держави.

З цією метою наприкінці 2023 року при Івано-Франківській обласній державній адміністрації було створено Управління з питань ветеранської політики, яке очолив наш земляк-захисник Роман Примич.

Аби підсилити роботу управління, запрошуємо на роботу фахівців, які мають вищу освіту, досвід роботи в органах виконавчої влади або місцевого самоврядування та готові працювати для допомоги ветеранам.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону

📞 55-22-38,

резюме надсилайте на електронну адресу

📧 [email protected].