З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2024 08:04

Сьогодні, 24 серпня вся Україна відзначає головне свято нашої держави – День Незалежності України.
Зараз це свято особливо важливе для українців, адже наша держава і сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє, а у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати на війну.
Московський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй українській землі та здобути Перемогу.
Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями найкращих синів і дочок, які вірили у незгасну зорю України та наближали її незалежність.
Ми щиро дякуємо захисникам, які не шкодуючи власного життя та здоров‘я, захищають українську землю від окупанта.
Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистить незалежність та свободу нашої держави.
У цей День Незалежності ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну! І нехай у всіх добрих справах нам допоможе Господь Бог!

З повагою,
селищний голова