Представники різних міністерств і Офісу Омбудсмена нададуть відповіді на всі питання ВПО

Дата: 02.08.2024 14:57

Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відповіді на всі питання які у вас виникають, починаючи від виплати допомоги на проживання, вступу дітей до закладів освіти, постановки на квартирний облік, закінчуючи компенсацією за пошкоджене або зруйноване майно.

Буде проведено 20 зустрічей, однак кожен з вас  може обрати тематику, яка зацікавила і обрати одну або декілька дат.

Зареєструватися можна за посиланням (https://bit.ly/4bXZieQ).

Перед початком заходу на електронну адресу відправлять детальну програму та посилання для підключення через Zoom.