Засідання виконавчого комітету Букачівської селищної ради

Дата: 31.07.2024 16:24

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Букачівської селищної ради. На порядку денному розглянули ряд важливих питань, зокрема:

1. Про погодження звіту "Про виконання бюджету Букачівської селищної територіальної громади за І півріччя 2024 року".

2. Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Букачівської селищної територіальної громади.

3. Про затвердження "Правил загального користування водними об’єктами на території Букачівської селищної територіальної громади".

4. Про схвалення "Програми розвитку місцевого самоврядування в Букачівській

територіальній громаді на 2024-2025 роки".

5. Про затвердження Актів обстеження зелених насаджень.

6. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуном.

7. Про затвердження графіку та схеми вивозу сміття на території населених пунктів Букачівської СТГ.

8. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню.

9. Про надання дозволу на проведення культурних заходів у приміщенні освітнього закладу с.Луковець-Вишнівський.