Завершено планову перевірку Букачівської селищної ради представниками Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Дата: 05.07.2024 15:41

В період з 17 по 21 червня 2024 року Державною екологічною інспекцією Карпатського округу проведено планову перевірку за додержанням Букачівською селищною радою вимог законодавства в частині здійснення делегованих органам виконавчої влади повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

В ході перевірки виявлено незначні порушення обліку та ведення природоохоронної документації, а також проблеми забруднення навколишнього середовища твердими побутовими відходами (стихійні сміттєзвалища).

Державними інспекторами видано припис на усунення порушень у встановлені терміни.

Під час обстеження прибережної смуги р.Свірж на території села Чернів та селища Букачівці було відібрано проби води з річки. За результатами лабораторних досліджень води встановлено, що речовин, які б несли загрозу та загрожували навколишньому середовищу не виявлено.