Чергова сесія Букачівської селищної ради

Дата: 25.06.2024 16:49

Фото без описуВ приміщенні Букачівської селищної ради відбулась тридцята сесія VIII скликання під час якої було розглянуто 51 питання порядку денного.

Найважливішими серед яких є:

1. Про внесення  змін до рішення  від 20.12.2023 року  №1428-25/2023 «Про  бюджет  Букачівської  селищної територіальної громади  на 2024 рік».
  2. Про затвердження «Програми захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, розвитку сімейних форм виховання дітей на 2024-2025 роки».
  3. Про затвердження «Правил благоустрою на території Букачівської СТГ».
  4. Про внесення змін до «Положення про Службу у справах дітей та сім’ї Букачівської селищної ради».
  5. Про внесення змін до програми «Обдаровані діти».
  6. Про внесення змін до рішення Букачівської селищної ради «Про затвердження структури ЦНАП».
  7. Про затвердження «Правил благоустрою на території Букачівської СТГ».
  8. Про внесення  змін до рішення  від 20.12.2023 року  №1428-25/2023 «Про  бюджет  Букачівської  селищної територіальної громади  на 2024 рік».
  9. Земельні питання.
  10. Різне.