"Обирай посаду і підрозділ у війську"

Дата: 20.06.2024 09:08

Війна в Україні триває вже майже десять років, і тисячі українців стають на захист своєї країни. Але як знайти своє місце в армії, коли так багато різних підрозділів і посад?

"Обирай посаду і підрозділ у війську" - це гасло інформаційної кампанії, яка реалізується платформою Lobby X у співпраці з Міноборони, Міністерством культури та інформаційної політики України, Збройними силами України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Рекрутингова платформа Lobby X допомагає військовому командуванню знайти мотивованих людей у свої підрозділи, а охочим - долучитись до Сил Оборони, обрати бажану посаду та найбільш ефективно використовувати свої сильні сторони в обраному підрозділі.

Дивіться всі актуальні вакансії за посиланням.