1 червня Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2024 21:05

Дорогі мешканці Громади!
Сьогодні, 01 червня, відзначають Міжнародний День захисту дітей.
Для українських школярів він збігається з початком довгих літніх канікул, тому у дітей подвійне свято. В Україні Міжнародний день захисту дітей на державному рівні відзначають з 1998 року.
Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, втратили житло або були вимушені поїхати з рідного міста.

В цей святковий день вітаємо всіх дітей! Хай кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою! Хай скоріше настане Перемога і діти зростають під мирним українським небом! Бажаємо дітям - нехай збуваються всі ваші бажання, нехай батьки завжди будуть вам підтримкою. Ідіть по життю з посмішкою!
Бажаємо благополуччя в кожній родині. Хай в кожному домі сяють щасливі щирі дитячі очі. Здоров'я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння.