Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 30.05.2024 14:59

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи. З вітальним словом до присутніх звернулась голова Вітер-Любевич О.І , яка побажала діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, знайти нових друзів, добре відпочити. Діти, вчителі та батьки, які щодня долаючи  життєві труднощі заради таких посмішок на вустах малечі, щиро раділи сказаним словам та гостям, що завітали до них на свято. Адже, вони, як ніхто інший, знають ціну радості та щастю.

Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.