Сказ – це небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей

Дата: 12.04.2024 14:38

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області наголошує, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку.

Вакцина проти сказу безкоштовна. Для здійснення щеплення необхідно лише звернутися до Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

Спільно з ВООЗ, Міністерством охорони здоров'я України, Центром громадського здоров'я, ФАО та USAID розроблено постер «Важливо знати про сказ».

Його також можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3VNJOpb

Попередьте друзів, близьких та сусідів - як важливо здійснювати щеплення домашніх тварин.