Чин похорону ФЕНИН ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА

Дата: 07.03.2024 15:17

Сьогодні в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя – ФЕНИН ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА, уродженця села Козарі.

Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували, таким його виховали батьки.

Добрий, щирий, працьовитий, чудовий син.

Василь боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім’я цієї Перемоги найцінніше – життя.

Жалобна хода пройшла від дому захисника до храму, а пізніше до місцевого кладовища. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив Герой, який загинув за Україну.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.

Герої не вмирають!