Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з галицькими аграріями питання застосування пестицидів

Дата: 28.02.2024 14:15

23 лютого 2024 року спеціалісти Галицького відділу Івано-Франківського районного управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч з організаторами робіт та працівниками сільського господарства, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведення робіт із транспортування, зберігання та застосування пестицидів та агрохімікатів.

В ході зустрічі з учасниками було розглянуто такі питання:

1) вимоги до провадження господарської діяльності при роботі пестицидами та агрохімікатами;

2) особливості використання пестицидів на присадибних ділянках;

3) правила надання першої долікарської допомоги під час отруєння пестицидами;

4) безпека бджіл при застосуванні пестицидів на сільськогосподарських культурах;

5) фальсифіковані засоби захисту рослин та можливі наслідки від їх застосування;

6) карантинні організми на території області та система фітосанітарних заходів, які здійснюються у карантинній зоні з метою локалізації та ліквідації карантинних організмів;

7) шляхи запобігання від придбання фальсифікованого насіння та садивного матеріалу.

Додатково спеціалістами Галицького відділу  Івано-Франківського районного управління роз’яснили вимоги дотримання суб’єктами господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких ферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.