Герой з нашої громади Ігор Куца віддав своє життя за Україну

Дата: 26.02.2024 21:22

Дні, сповнені болю і скорботи... Одна за одною з фронту надходять сумні звістки.

У суботу, 24 лютого, на Донеччині обірвалося життя захисника Ігоря Куци.

Дитинство та юні шкільні роки проходили у смт Букачівці. Відтак здобув освіту, одружився та все своє життя проживав із сімʼєю в Івано-Франківську.

Виховував з дружиною прекрасних сина і доньку. Працював у спецпідрозділів «ТИТАН», на підприємстві «Івано-Франківськцемент» та КП «ДЕПО». Був добрим чоловіком, батьком, а в часі війни - вірним сином України.

На початку повномасштабного вторгнення Ігор Куца добровольцем став до лав ЗСУ.

Виконував бойові завдання у складі військової частини А7147, зокрема останні пів року - на херсонському напрямку. Два тижні тому воїна спрямували в Донецьку область, де він і загинув.

• Прощання з Героєм відбудеться завтра, 27 лютого, в Івано-Франківську.
  • Орієнтовно о 8:00-8:30 год кортеж з тілом загиблого захисника рухатиметься за маршрутом: зі сторони Ямниці: вул. Хіміків → вул. Тролейбусна → вул. Галицька → MICT на вул. Пасічній → вул. Василіянок → вул. Гаркуші → готель "Надія" → вул.Бандери → вул. Ребета.

• Чин парастасу розпочнеться о 19:00 год у будинку смутку за адресою:

м.Івано-Франківськ, вул. Ребета. 3.

• Поховають воїна у середу, 28 лютого, в Демʼяновому Лазі. Церемонія прощання розпочнеться о 12:00 год.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблого.

Вічна памʼять і шана Герою Ігорю Куці!