Проводиться онлайн опитування населення

Дата: 29.12.2023 10:32

Рогатинський відділ Івано-Франківського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» пропонує долучитися до  онлайн опитування населення. Воно проводиться з 18 грудня 2023 року до 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старших   для моніторингу основних показників рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств.
Анкету створено Міністерством молоді і спорту України у співпраці із Державною службою статистики України за посиланням https: //survey.sportforall.gov.ua.