З Днем Святого Миколая

Дата: 06.12.2023 10:00

Дорогі діти! Мешканці громади! Уперше День Святого Миколая ми відзначаємо 6 грудня. І це символічно, адже цього дня ми дякуємо нашим Збройним Силам України, які захищають мирний сон кожного з нас. Усе життя св. Миколая – нескінченні благодіяння і чудеса, подаровані людям.

Тому із давніх-давен це свято вважається світлим символом доброти та милосердя. Приходу цього світлого і радісного дня з нетерпінням чекають дітлахи, адже знають, що це час казок, чудес, подарунків та здійснення бажань. Разом із малечею дорослі загадують своє бажання, яке на всіх українців одне – миру і перемоги нашій рідній землі. Святу радіють і дорослі, які теж сподіваються на диво. Тому кожен із нас у цей день просить найшвидшої Перемоги Україні, мирного сонячного неба, і щоб кожен Захисник повернувся додому живим! Нехай у цей день наші мрії неодмінно збудуться!