Урочисте відкриття меморіальної дошки

Дата: 23.07.2023 22:14

«Мій син - Герой, Герої не вмирають»- такими словами розпочалось урочисте відкриття меморіальної дошки в с.Чернів.

На території Чернівської гімназії зібралось чимало односельчан та гостей, щоб вшанувати пам’ять полеглого воїна 10 окремої гірсько-штурмової бригади, мешканця села Чернів, ВИВКИ АНДРІЯ БОГДАНОВИЧА відкриттям меморіальної дошки.

«Герої живі, доки ми про них пам’ятаємо! Наш святий обов’язок памятати про їхні подвиги»- зазначила голова Букачівської територіальної громади Вітер-Любевич Олександра Іванівна.

Учні гімназії та аматорський колектив виконали ряд патріотичних пісень і віршів, присутні помолились за упокій душ наших полеглих Героїв. Також було відкрито і пам’ятний знак Небесній Сотні!

Кожен з цих людей боровся і бореться за наше майбутнє! Пам’ятаймо, якою ціною нам даються відносно мирні та спокійні дні в тилу!