Подяка нашим ГЕРОЯМ!

Дата: 16.06.2023 21:18

Фото без описуФото без описуНа  адресу селищного голови від командування однієї з військових частин Збройних Сил України надійшли слова вдячності за службу наших земляків!

У них йдеться про вдячність солдатам, жителям Букачівської громади – Чорному Любомиру та Федику Тарасу, за самовіддану службу, сміливість, вміле виконання бойових завдань  та зразкову військову дисципліну (оригінал листа додаємо у фото).

Ми переживаємо непрості часи та віримо, що Україна переможе. Сьогодні тисячі відважних воїнів відстоюють на фронті нашу свободу, серед них і наші земляки. Ми пишаємося всіма військовими нашої громади та дякуємо за спокій в тилу.

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!