ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ З ПРОТИДІЇ ПЛАТІЖНОМУ ШАХРАЙСТВУ "ШАХРАЙ ГУДБАЙ"

Дата: 29.05.2023 08:47

Національний банк України разом із Кіберполіцією розпочали Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству “Шахрай Гудбай”.

У світі понад половина карткових шахрайств відносяться до соціальної інженерії: люди самі переказують гроші шахраям або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

Проєкт об’єднав навколо інформаційної кампанії понад 70 партнерів – це банки, платіжні системи, мобільні оператори, асоціації, мережі магазинів, маркетплейси, АЗС, громадська організація, комунальні підприємства, державні установи.

Посилання на офіційний сайт: https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/.