В якому розмірі можна отримати грант згідно програми «Грант для ветеранів»?

Дата: 27.04.2023 08:50

Згідно урядової програми «Грант для ветеранів» https://is.gd/jxqZ7j  учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їх подружжя можуть отримати грант на створення або розвиток власної справи до 1 млн. грн. Розмір гранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його суми запиту та не може перевищувати:

•  250 тис. гривень для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які також можуть бути зареєстровані як фізична особа-підприємець, із зобов’язанням створення одного нового робочого місця після отримання гранту та працевлаштуванням одного найманого працівника;
  • 500 тис. гривень для дружини або чоловіка ветерана, за умови створення двох нових робочих місць після отримання гранту та працевлаштування двох найманих працівників;
  •  1 млн гривень для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, зареєстрованих як фізична особа-підприємець, за умови створення чотирьох нових робочих місць та працевлаштуванням чотирьох найманих працівників, з яких не менше двох мають бути учасниками бойових дій та/або особами з інвалідністю внаслідок війни.

Використати грант у повному обсязі та створити нові робочі місця необхідно протягом 6 місяців з дати отримання коштів на рахунок.

Консультації з питань отримання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу ви також можете отримати, зателефонувавши на номер телефону гарячої лінії обласної служби зайнятості – 066-655-40-33 або звернувшись в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Звертайтеся. Ми завжди раді вам допомогти!