Благодійна піца в смт.Букачівці

Дата: 25.04.2023 13:50

Букачівська селищна рада висловлює вдячність депутатам обласної ради Назарію Іваніву та Ігорю Триніву за організацію роботи представників шотландського благодійного фонду Siobhan’s Trust на території громади. Вчора 24 квітня, роздали безкоштовно 500 піц! для учнів та мешканців. Під час проведення даної акції представники фонду Джон, Джеф та Шота подарували присутнім не тільки смачну піцу, а й гарну та приємну атмосферу, за що окремо дякуємо хлопцям!  В непростий час підтримка такого роду для людей - надзвичайно важлива.