BURSHTYN+ - підписання Меморандуму

Дата: 17.03.2023 20:16

Фото без опису 💡Енергетична незалежність. Якою ж актуальною, на зараз, є ця фраза!

Сьогодні, в Бурштині, агенція сталого розвитку „ASTAR” організувала зустріч голів 7-ми громад (Більшівцівська, Букачівська, Бурштинська, Войнилівська, Галицька, Дубовецька, Рогатинська) для підписання «Меморандуму про співпрацю» між агенцією, громадами, українськими та міжнародними партнерами.

🔋Програма енергоефективності BURSHTYN+ розрахована на впровадження інноваційних технологій в енергетиці, постійну підтримку міжнародних партнерів (інвестиції) та розвиток громад.

🤝Партнерами проекту є польські, німецькі та словацькі громади та організації, а також і українські гіганти такі як: HITEC CLUSTER, Ukrainian Alliance Cluster (м.Київ), Precarpathian Eco Cluster (м.Івано-Франківськ) та інші.

🏢Програма буде представлена перед Європейським парламентом

28 березня у м.Берлін (Німеччина).

💵Очікуємо перші інвестиції та перші конкретні роботи вже у цьому році!

Детальніше про програму: