Оголошенння!

Дата: 23.02.2023 19:30

Шановні мешканці!👥

24 лютого 2023 року в усіх єпархіях Української греко-католицької церкви та в усьому світі проведуть день посту, молитви та милостині. Таку ініціативу від імені Синоду Єпископів проголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. 🙏

Тому, завтра о🕘 9:00 в храмі Різдва Христового смт.Букачівці, відбудеться молитва за перемогу України та охорону наших міст, за наших воїнів, аби Бог беріг їх та давав силу, аби зберіг інфраструктуру та наші домівки та рідних від ворожих дронів і ракет.

🟥 Також відбудеться відкриття меморіальних дошок нашим загиблим Героям, які віддали своє життя за майбутнє України.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до дійства біля Букачівського ліцею одразу після закінчення Богослужіння та віддати шану нашим хлопцям!

☝️🇺🇦