Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб від благодійного фонду "Я майбутнє України"

Дата: 26.01.2023 14:39

Триває повномасштабне вторгення росії на територію України, триває війна. Люди продовжують втрачати рідних, близьких, домівки, майно, продовжують переміщуватись зі сходу України до більш-менш безпечних місць. Їм так само потрібна постійна підтримка та допомога.

Саме з цією метою представники БФ "Я майбутнє України" сьогодні завітали до Букачівської територіальної громади. Гості привезли гуманітарну допомогу для ВПО нашої громади. Серед найнеобхіднішого: продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг (дитячий та для дорослих), солодощі, іграшки. Усі присутні внутрішньо переміщені особи отримали набір необхідних речей у Народному домі смт.Букачівці.

Не перестаємо висловлювати вдячність всім благодійним організаціям та благодійникам, які постійно підтримують та допомагають всім необхідним внутрішньо переміщених осіб нашої громади у такий важкий та гіркий для нас всіх час.

Також особиста подяка п.Стефанії, предстанику БФ "Я майбутнє України" за ефективну та плідну роботу.