Гуманітарна допомога від громадської організації «Електронна демократія» та благодійного фонду «RAZOM»

Дата: 17.01.2023 10:23

Букачівська територіальна громада отримала чергову гуманітарну допомогу від громадської організації «Електронна демократія» та благодійного фонду «RAZOM» 4 генератори потужністю 8кВт.

Генератори будуть передані для:

Букачівського ЗДО ясла-садок «Малятко», для облаштування Пункту незламності в Букачівській селищній раді, а також на два пункти обігріву в Луковець-Вишнівському та Чагрівському старостинських округах. Вартість генераторів по 80 тисяч гривень на загальну суму 320 тисяч гривень.

Щиро дякуємо благодійникам за таку необхідну та важливу допомогу у цей нелегкий час!