ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Дата: 18.12.2022 16:13

Сьогодні, 18 грудня 2022 року, Букачівська територіальна громада попрощалась із захисником-Героєм Голубієм Володимиром Івановичом із с.Чагрів

Незліченна кількість людей прийшли проводити в останню путь ГЕРОЯ. Від малого до старого, з квітами проводжали небайдужі Захисника. Рідні, друзі, сусіди, бойові побратими... Бо цю достойну людину любили й поважали за його щирість, багатогранність, світле серце.

У нашій пам’яті він назавжди залишиться мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

Вічна слава тим, хто захищає Україну!

Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за її свободу і майбутнє!

Нехай земля тобі буде пухом, Володимире !

Герої не вмирають!