Розпочав роботу рентгенкабінет КНП «Букачівська міська лікарня»!

Дата: 28.10.2022 18:40

Розпочав роботу рентгенкабінет КНП «Букачівська міська лікарня»!

За сприяння Народного депутата України Прощука Едуарда Петровича було виділено, з обласного Фонду соціально-економічного розвитку, 2 млн.грн. на придбання самого апарату та 250 тис.грн. на супутнє обладнання до нього (термопринтер та ін.).

Нове, сучасне медичне обладнання потребувало відповідних умов для його встановлення та роботи. Саме тому, керівництво громади та міської лікарні смт. Букачівці вирішило привести до належного стану приміщення рентгенкабінету.
Заручившись підтримкою депутата обласної ради Князевича Володимира Романовича розпочались ремонті роботи в приміщенні.

Також за кошти з місцевого бюджету і кошти КНП «Букачівська міська лікарня», які були долучені до ремонту, на сьогоднішній день маємо результат - просторе, світле, тепле, чисте приміщення рентгенкабінету з новою, сучасною технікою (див. відеоролик)

Вкотре переконуємось, що тільки спільними зусиллями та наполегливістю конкретних людей можна змінити на краще життя та побут мешканців громади.

Безмежно вдячні всім, хто долучився до надважливої (в сучасних умовах) та корисної справи!

Працюємо разом для світлого майбутнього!

Слава Україні!