Вшанування Героїв

Дата: 14.10.2022 12:20

Сьогодні 14 жовтня, в Букачівській територіальній громаді, після закінчення Святої Літургії до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України, відбулось народне віче. У заході взяли участь працівники Народного дому смт.Букачівці, працівники селищної ради, мешканці громади. До присутніх, з вітальним словом, звернулась селищна голова Вітер-Любевич Олександра Іванівна. Працівниками Народного дому, під керівництвом Паньків Галини Іванівни, було виконано ряд патріотичних пісень, приурочених до Дня захисників і захисниць України. Хвилиною мовчання було вшановано усіх полеглих воїнів, які віддали свої життя за волю України, зокрема і воїнів-Героїв з нашої громади: Джуса Василя Богдановича та Янкевича Тараса Ігоровича. Після заходу відбулось покладання квітів до могил захисників-Героїв, монумента Скорботної Матері та Могили Воїнів УПА. Наші Герої живуть до тих пір, доки ми про них пам'ятаємо!

Вічна пам'ять Героям!

Вічна Слава захисникам та захисницям України!