Вдячність за надану гуманітарну допомогу

Дата: 13.10.2022 11:25

Виконавчий комітет  Букачівської  селищної  ради щиро дякує Пастору  Церкви  ХВЄ «Життя»  за надану гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття для внутрішньо переміщених осіб.  В час, коли триває війна і багато людей, які були змушені виїхати зі своїх домівок або втратили їх взагалі,  дуже потребують підтримки. Тому,  справи,  які ви робите для людей  є надзвичайно цінним та вагомим внеском у покращення добробуту внутрішньо переміщених  осіб. Також гуманітарну допомогу отримують мешканці громади, які опинились у скрутних життєвих обставинах.

Нехай все добре,  яке ви зробили повернеться вам сторицею.

Все буде Україна, перемога близько!