Вдячність за надану гуманітарну допомогу

Дата: 04.10.2022 14:08

В нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та  допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

29 вересня 2022 року за підтримки депутата від політичної партії "Європейська солідарність" Івано-Франківської обласної ради Князевича Володимира Романовича було отримано чергову  гуманітарну допомогу (дитячі засоби гігієни іграшки, одяг і т.д.) для внутрішньо переміщених осіб Букачівської ТГ.
Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Букачівська селищна рада висловлює щиру вдячність за швидке реагування на наше прохання та доставку даної допомоги. Разом ми сильні.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

Слава Україні!

Героям Слава!