Не купуй російське: додаток, що розпізнає товари окупанта

Дата: 15.03.2022 10:37

В умовах війни з Російською Федерацією важливо бойкотувати продукцію країни-агресора.

У Центрі протидії дезінформації пояснили, як розпізнати продукцію з РФ, щоби не купувати її та не підтримувати бюджет загарбників.

Зокрема, можна скористатися додатком “Сканер QR і штрих-коду”, що доступний для iOS та Android.

Щоб отримати повну інформацію про походження товару, потрібно запустити додаток, навести камеру смартфона на штрих-код або QR-код і просканувати.

Також товари з Росії можна виявити самостійно – через штрих-код.

“Товари виробництва РФ в магазинах розпізнати дуже легко – вони промарковані штрих-кодом, що починається з цифр “46”.

Діапазон цифр на початку коду може бути від “460” до “469”, – вказують у Центрі протидії дезінформації.

Відомство наголошує: не купуй російські товари – не підтримуй армію агресора!