Заробітна плата штатних працівників по районах у IV кварталі 2021 року

Дата: 04.03.2022 15:34

Головне управління статистики інформує.

Середньомісячна номінальна заробітна платаштатного працівника підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 ібільше осіб у IV кварталі 2021р. становила 12601грн. Порівняно з IV кварталом 2020р. розмір заробітної плати збільшився на 13,5%.

Середній розмір оплати праці за ІV квартал 2021р. по усіх районах області був вищим від рівня мінімальної заробітної плати. Водночас тільки у Калуському та Івано-Франківському районах заробітна плата перевищила середню по області і склала 13327 грн та 12827 грн відповідно.В решті районів рівень заробітної плати склав: у Надвірнянському – 12365 грн, Верховинському –11655 грн, Косівському – 11390 грн таКоломийському – 11286 грн.