ГУ ДСНС в Івано-Франківській області оприлюднив список захисних споруд та укриттів нашого району

Дата: 10.02.2022 09:01

ГУ ДСНС в Івано-Франківській області оприлюднив список захисних споруд та протирадіаційних укриттів на випадок загроз військового характеру чи надзвичайних ситуацій, які несуть загрозу мирному населенню в мирний час.

Серед них є і протирадіаційне укриття на території Букачівської територіальної громади! Знаходиться воно у приміщенні їдальні Луковець-Вишнівської філії Букачівського ліцею, місткістю 240 осіб, яке є обмежено придатним на цей час, що означає - розміщення людей у ньому може проводитись на нетривалий період.

Переглянути список захисних споруд