Урядом запроваджено державне регулювання цін на деякі продукти харчування

Дата: 13.01.2022 15:04

12 січня 2022 року Уряд прийняв постанову № 1 «Про внесення зміни до пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», якою запровадив граничний рівень торговельної надбавки не вище 10% на деякі продукти харчування.

Так,  вищезазначеною постановою на період дії карантину встановлюється граничний рівень торговельної надбавки в розмірі 10% від оптово-відпускної ціни на:

• хліб житньо-пшеничний;

• батон;

• крупу гречану;

• цукор-пісок;

• борошно пшеничне вищого ґатунку;

• макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого ґатунку);

• молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці);

• олію соняшникову;

• яйця курячі категорії С1;

• птицю (тушку курячу);

• масло вершкове з жирністю 72,5%.

Гранична торговельна надбавка встановлюється з урахуванням рекламних, маркетингових та логістичних послуг, а також послуг з підготовки, обробки, пакування та інших пов’язаних із реалізацією кінцевому споживачу.