Вакцинація на Прикарпатті

Дата: 15.11.2021 13:58

Процес вакцинації населення проти COVID-19 на Прикарпатті не припиняється навіть у вихідні дні.

Про це свідчить статистика, що її оприлюднили у Державній установі «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», пише Фіртка.

Як зазначається протягом неділі в області медики виконали 3 271 щеплення.

Зокрема, 1 895 осіб щепили першою, ще 1 376 – другою дозами вакцини.

Всього ж за час кампанії з вакцинації в Івано-Франківській області щеплення першою дозою вакцини отримали 349 309 осіб. З них 212 621 людина вже щепилася вдруге.

Нагадаємо, минулої доби на Прикарпатті захворювання на COVID-19 виявили у 305 людей.

Своєю чергою, Research & Branding Group дослідили головні аргументи, чому українці не хочуть вакцинуватись.