Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийняли участь у нараді на тему: "Налагодження роботи у перехідний період та нові норми харчування у закладах дошкільної освіти"

Дата: 14.09.2021 10:59

9 вересня на базі Ліцею №21 відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Івано-Франківської
міської територіальної громади.
У нараді взяли участь представники Департаменту освіти та науки, спеціалісти з питань дошкільної освіти, охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності, електронного обліку.
Начальник Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в м.Івано-Франківську ознайомила учасників наради з питаннями харчування дітей дошкільного віку відповідно до нових норм.
Крім того, на нараді були розглянуті актуальні проблеми, а саме:
- організація діяльності дошкільних закладів у 2021-2022 н. р.;
- електронний облік та зарахування дітей до дитячих садків згідно з вимогами Положення про електронну реєстрацію.
Увагу керівників акцентовано на вакцинації працівників, здійсненні належного контролю за організацією харчування дітей та нормативних документах, які регламентують діяльність закладу дошкільної освіти у 2021-2022 н. р.