Демографічна ситуація в області у січні–червні 2021 року

Дата: 30.08.2021 10:15

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 липня 2021 року становила 1355,8 тис. осіб, у тому числі у міській місцевості проживало 603,6 тис., у сільській – 752,2 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2021 року чисельність населення області зменшилась на 5276 осіб. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення – 5547 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 271 особа.
Залишається вагомим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених. Упродовж січня–червня 2021 року в області зареєстровано 5133 живонароджених та 10680 померлих: на 100 померлих припадає 48 живонароджених проти 38 живонароджених у середньому по державі.
Порівняно з відповідним періодом 2020 року кількість живонароджених зменшилась на 7,5%; померлих збільшилась на 19,9%.
Серед померлих – 36 дітей у віці до одного року, що на 13 дітей менше, ніж у січні–червні попереднього року.
У січні–червні 2021 року до області прибуло 5612 осіб, вибуло – 5341.
Унаслідок міграційного руху в усіх районах, крім Надвірнянського та Івано- Франківського, зокрема м.Івано-Франківська, спостерігалося міграційне скорочення.