Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Дата: 13.07.2021 11:34

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

527 org.ua – електронні консультації

527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні

0 800 505 501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні

Графік роботи гарячої лінії: пн.-нд з 8:00 до 20:00*

Для громадян, які перебувають на території республіки Польща! Щоб отримати консультацію – телефонуйте 0048 22 490 20 44

Лінія працює з 2006 року на базі громадської організації ТМЖК «Відродження нації» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

*Будь ласка, зверніть увагу, що сигнал «не відповідають» означає, що всі оператори зайняті. Якщо Ви отримуєте такий сигнал під час дзвінка, будь ласка, перенаберіть номер.