Пункти вакцинації

Дата: 02.07.2021 15:11

До уваги жителів Рогатинської МТГ, Букачівської ОТГ, Бурштинської ОТГ, Галицької ОТГ, Дубовецької ОТГ!
В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19.
Рогатинський відділ Івано-Франківського районного центру ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що в вищевказаних ОТГ працюють пункти вакцинації проти COVID-19. Пункти працюють на базах амбулаторій загальної практики та сімейної медицини.
Рогатинська МТГ: с. Бабухів, с. Данильче, с. Залужжя, с. Княгиничі, с. Конюшки, с. Нижня Липиця, с. Черче, м.Рогатин.
Букачівська ОТГ: смт. Букачівці.
Бурштинська ОТГ: м. Бурштин.
Галицька ОТГ: с. Блюдники, с. Вікторів, с. Комарів, м. Галич.
Дубовецька ОТГ: с. Дубівці, с. Тустань, с. Маріямпіль.
Графік роботи з 09:00 – 15:00. За детальною інформацією звертайтеся до свого сімейного лікаря. Вакцинація – це єдиний ефективний механізм захисту від коронавірусної інфекції. Усі вакцини, зареєстровані в Україні підтвердили свою безпечність та ефективність. Подумайте про власне здоров’я та зробіть вибір на користь вакцинації. Подолаємо пандемію разом!