28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2021 18:28

Шановні жителі громади!! Сьогодні велике державне свято - День Конституції України. Конституція - це основний закон держави, який проголошує незалежність. Ухвалення народом свого найголовнішого закону знаменує народження вільної держави! Так нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен з громадян з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку ми заслуговуємо, і ті закони, які прийняли самі. Нехай на жовтих полях встигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не сховають ні дим, ні хмари гніву.

Букачівська селищна рада вітає всіх жителів громади з Днем Конституції України. Бажаємо, щоб ми всі завжди пишалися нашою країною, пам'ятали свої права, поважали кожен закон і вірно розуміли трактування будь-якого правила. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість самореалізації кожному громадянинові нашої держави.