Недоброякісну сметану, виявлену спеціалістами Держпродспоживслужби, вилучили з обігу

Дата: 09.06.2021 10:27

Як було повідомлено раніше на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, під час проведення заходу державного контролю в закладі дошкільної освіти – ясла-садок «Едельвейс», що в с. Яблунька Солотвинської селищної ради, виявили сметану масовою часткою жиру 21% із вмістом рослинних
жирів, яка використовувалася для харчування дітей.
При проведенні процедури простежуваності по харчовому ланцюгу встановлені всі постачальники та реалізатори згаданого харчового продукту, проведено процедуру відкликання недоброякісної сметани.
Виробнику – ТзОВ «Агропобутсервіс» (с. Надичі Жовківського району Львівської області) повернуто залишки даного продукту.
Разом з цим, виявлено цікаву закономірність в ціновій пропозиції виробника і постачальників до кінцевого споживача.
Виробник відпустив так звану «сметану» у фасуванні 0,9 кг за ціною 29,1грн.. Продукт поступив в ясла-садок «Едельвейс» через двох постачальників: перший встановив ціну 36,1 грн. за упаковку (0,9 кг), другий (кінцевий)
постачальник продав «сметану» в дошкільний заклад за ціною 58,5 грн..
Варто зазначити, що цінова пропозиція Богородчанського молокозаводу коливається в межах 46,7-51,0 грн. за 0,9 кг сметани.