Зовнішнє незалежне оцінювання-2021: Держпродспоживслужба закликає дотримуватись протиепідемічних правил

Дата: 21.05.2021 09:16

З 21 травня до 15 червня 2021 року в Івано-Франківській області буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання
навчальних досягнень для учнів, слухачів, студентів закладів освіти, які в поточному році здобувають повну
загальну середню освіту та випускників минулих років, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України.

В умовах карантину у зв’язку із поширенням гострого респіраторного захворювання COVID-19, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечить проведення моніторингу дотримання карантинних обмежень під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Напередодні проведення ЗНО з кожного навчального предмету (згідно графіку) спеціалісти Держпродспоживслужби проведуть обстеження в усіх пунктах тестування з метою перевірки дотримання протиепідемічних вимог. При виявлені порушень вживатимуться заходи щодо їх усунення.
Перелік питань, які будуть контролюватись при проведенні моніторингу закладів освіти, де проводиться ЗНО:
- наявність визначених маршрутів руху учасників тестувань;
- наявність графіку допуску учасників тестувань в будівлю;
- наявність інформаційних матеріалів щодо профілактики COVID-19;
- забезпечення проведення дезінфекції та провітрювання приміщень не менше 30 хвилин;
- наявність засобів для дезінфекції, засобів індивідуального захисту персоналу, безконтактних термометрів;
- наявність місця для обробки рук антисептиками при вході до закладу, розміщення вказівника про необхідність дезінфекції рук;
- розміщення учасників тестування не більше 15 чоловік у одній аудиторії на відстані не менше 1,5 метра;
- забезпечення учасників тестування респіраторами або двома медичними масками;
- наявність у санітарних кімнатах рідкого мила, антисептиків, одноразових паперових рушників;
- забезпечення чергування медичних працівників;
- розміщення на виході із закладу маркованого контейнеру/урни з кришкою для використаних масок.
Закликаємо організаторів ЗНО забезпечити суворе дотримання протиепідемічних заходів в пунктах проведення тестування.
Просимо громадськість, батьків та учасників ЗНО інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області про порушення протиепідемічних вимог через гарячу лінію – тел. 0342-511389.