Оголошення про проведення онлайн-семінару з питань ринкового нагляду

Дата: 20.04.2021 09:42

27 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Реалізація державної політики у сфері державного ринкового нагляду».

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:
1. Загальне поняття державного ринкового нагляду. Реалізація заходів, державного ринкового нагляду на ринку промислової групи товарів.
2. Вимоги до безпечності нехарчової продукції. Як споживачу знати, що продукція є безпечною?
3. Основні вимоги для введення в обіг/розповсюдження нехарчової продукції. Відповідальність за порушення законодавства у сфері ринкового нагляду.
Місце проведення: Інтернет- платформа скайп.
Запрошуються: суб’єкти господарської діяльності та представники органів місцевого самоврядування в Івано-Франківській області.
Про визначені кандидатури (прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону, логін скайп) необхідно повідомити до 23 квітня 2021 року на електронну адресу: [email protected].
Контактний телефон: 0976093958 (Микола Томин)