Що таке "Сімейна молочна ферма" і в чому її переваги?

Дата: 19.04.2021 13:49

Інвестиційна компанія «УкрМілкІнвест» розвиває екосистему сімейних молочних ферм в усіх регіонах України. Букачівську територіальну громаду було обрано серед 20 громад для реалізації на її території даного проекту.  Це перший в Україні інвестиційний проект,  метою якого є мотивація до розвитку дрібного сільськогосподарського бізнесу – фермерських господарств та легалізація фізичних осіб-підприємців в сфері розведення великої рогатої худоби молочних порід, шляхом надання пріоритету таким особам у забезпеченні земельними ділянками для вирощування кормів і випасу худоби на пільгових умовах.

Для сімей фермерів у проекті надається фінансова, організаційна та консультаційна підтримка. Спеціалісти проекту входять у міжурядові робочі групи й беруть участь у розробці законодавчих актів для підтримки фермерів. Уряди Канади та Швеції вже надають підтримку у вигляді консультативних навчань та прямих дотацій.

Вигоди для сім’ї:

• Можливість заробляти до 100 тис. гривень на місяць і більше.
  • Свій бізнес з гарантованою реалізацією виробленої продукції навіть в умовах карантину, найкраща альтернатива заробіткам.
  • Дешевий кредит на розвиток бізнесу.
  • Гарантоване збільшення ціни за здачу молока.
  • Сучасне обладнання для ефективності роботи ферми.
  • Допомога у розробці бізнес-плану та з будівництвом.
  • Допомога в оформленні земельної ділянки.
  • Щомісячний професійний ветеринарний огляд ВРХ.
  • Допомога в оформленні та отриманні державних дотацій та відшкодувань.
  • Постійне навчання та підвищення кваліфікації.
  • Бухгалтерський та податковий супровід діяльності ферми.
  • Взаємопідтримка від колег-фермерів.
  • Забезпечення фінансової незалежності для своїх дітей, можливість передати їм готовий бізнес.

За детальнішою інформацію звертатися в Букачівську селищну раду до в.о. начальника відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та охорони здоров’я Гаргат Тамари тел. +380974964971.