Про результати моніторингу місць торгівлі нафтопродуктами

Дата: 01.04.2021 09:16

На виконання п.2 Протоколу засідання регіональної групи по боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним від 05.03.2021 року № 11/0/7-21, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби
в Івано-Франківській області провели моніторинг ймовірних місць нелегального обігу і роздрібної торгівлі пальним.
Першочергово працівниками Головного управління обстежено 9 місць торгівлі нафтопродуктами з ознаками порушення діючого законодавства, що зазначені на інтернет ресурсі «Карта нелегальних АЗС».
Крім того, проведено 44 обстеження ймовірних місць нелегального обігу і роздрібної торгівлі пальним. З них у 8 випадках встановлено порушення правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, а саме:
- не видача розрахункового документа;
- відсутність терміналів для можливості здійснення безготівкових розрахунків;
- відсутність документів, що засвідчують якість та безпеку нафтопродуктів;
- відсутність засобів вимірювальної техніки;
- використання засобів вимірювальної техніки без державного тавра повірки.
Об’єкти, на яких виявлено порушення, будуть включені Держпродспоживслужбою до плану перевірок на 2022 рік.
Закликаємо жителів краю:
(вул.Берегова,24, м.Івано-Франківськ, контактний телефон 0342-559617); звернення можна відправити поштою або електронною поштою ([email protected]).