П Р О Т О К О Л № 5 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 23.02.2021 11:37

П Р О Т О К О Л  № 5

позачергового засідання місцевої комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій

смт Букачівці                                                                               22  лютого 2021 року

Головував: Куца Михайло Зіновійович – заступник селищного голови, голова місцевої комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Взяли участь: члени Комісії.

Слухали:1. Про епідемічну ситуацію на території громади, спричинену корона- вірусом та заходи щодо недопущення його поширення( Свачій Л.Б., Дячишин-Гураль Д.О.)

За результатами доповідей та з урахування обговорення, комісія констатує, що епідемічна ситуація на території громади є не  досить напруженою. Так як на 4964 жителя громади є лише 6 випадків захворіння (4 на стаціонарному, а 2 на амбулаторному лікуванні).

З метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, та стабілізації епідемічної ситуації, із врахуванням попередніх рішень комісії з ТЕБ та НС, комісія вирішила:

1.  Відділу соціально-економічного розвитку Букачівської селищної ради (Бойчук О.В.).

1. Призупинити навчально-виховний процес серед учнів 5-11 класів ліцею, його філій та гімназій з 23.02.2021 по 28.02.2021року та організувати його шляхом дистанційного навчання.

Термін: з 23.02.2021 по 28.02.2021року.

Слухали:2. Про заходи місцевих органів виконавчої влади щодо мінімізації наслідків ускладнення погодних умов спричинених негодою 11-18 лютого 2021року (Вульчин Т.І., Озарків В.С., Курілець О.В., Жовнір І.Є., Фединяк І.В)

За результатом моніторингу автодоріг, що пролягають територією громади і знаходяться на балансі у ДП «Дороги Прикарпаття», згідно розпорядження голови Івано-Франківської ОДА №781 від 20.11.2015року, а саме:

1. С 091017 Воскресінці-Луковець-Журівський через Григорів та С 091003 Воскресінці—Луковець-Журівський знаходять у незадовільному стані, транспортно-логістичне сполучення відсутнє. Звернутися до ДП «Дороги Прикарпаття» та голови Івано-Франківської ОДА  про виділення снігоочисної техніки.

2. С 091004 Конюшки – Журавеньки, а саме відрізок від с. Козарі до с. Журавеньки є незадовільним

Термін: до 01 березня 2021 року.

Голова Комісії,

Заступник селищного голови                                               Михайло Куца

Секретар комісії                                                                    Тамара Гаргат