Планові відключення світла

Дата: 04.01.2021 08:28

У зв’язку з плановими роботами 12.01.2021 з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Букачівці (вул.Шевченка, вул.Молодіжна)

У зв’язку з плановими роботами 13.01.2021 з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Вишнів (вул.-, вул.Від Козари, вул.Відкозарі, вул.Відновошино, вул.Гора, вул.Зруб, вул.Чистий, вул. Гора, вул. Зруб, вул. Відкозарі)
    - Журавеньки (вул.-, вул.Б.Хмельницького, вул.Лесі Українки, вул. -, вул. Коцюбинського)
    - Козарі (вул.Галабудника, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Мочарська, вул.Придністровська, вул.Приозерна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул. Зелена, вул. Галабудника М., вул. Приозерна, вул. Центральна)

У зв’язку з плановими роботами 15.01.2021 з 08:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Чернів (вул.Шевченка)